Перейти к содержанию

Як здобувати освіту в Міжнародній українській школі Міністерства освіти і науки України?

Як здобувати освіту в Міжнародній українській школі Міністерства освіти і науки України?

Всі діти, які перебувають за кордоном, а також діти, які мешкають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, можуть продовжити навчання екстерном у Міжнародній українській школі Міністерства освіти і науки України (далі - МУШ) й отримати документ про освіту державного зразка та продовжити навчання у ЗВО України або за кордоном.

Право на здобуття освіти в МУШ гарантується, що не обмежує право батьків обирати інший заклад загальної середньої освіти на території України, де не ведуться бойові дії.

Екстернат організовується, зокрема, для осіб, які з поважних причин (проживання (перебування) на неконтрольованій території, надзвичайні ситуації, збройний конфлікт тощо) не можуть відвідувати навчальні заняття в закладі освіти або не можуть пройти річне оцінювання.

Для отримання документа про освіту необхідно звернутися із відповідною заявою до Міжнародної української школи або до іншого закладу загальної середньої освіти та пройти оцінювання екстерном відповідно до розділу ІІ. Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти (наказ МОН від 12.01.16 № 8, у редакції наказу МОН від 10.07.19 № 955).

Офіційний телеграм-канал МУШ https://t.me/officialmush, адреса ел. пошти: [email protected], тел. (044) 253 85 58, гаряча лінія МУШ +38 099 079 92 52 (Whatsapp, Telegram). В. о. директора МУШ (Україна, м. Київ) Кіріна Олександра Євгенівна, тел. +38 067 264 28 49, адреса ел. пошти [email protected].

Питання переведення учнів до наступного класу та видачі документів випускникам закладів загальної середньої освіти вирішуватимуть заклади освіти, до яких їх зараховано.

Список керівників навчальних закладів які співпрацюють з Міжнародною українською школою у 2021/2022 навчальному році міститься на сайті МОН.